GESAN Sermaye Artırımı Yapacak

Girişim Elektrik Taahhüt Ticaret ve Sanayi A.Ş. KAP tarafından yatırımcılarına müjdeli haberi verdi.

GESAN Sermaye Artırımı Yapacak

Girişim Elektrik Taahhüt Ticaret ve Sanayi A.Ş.’den bugün KAP’a yapılan açıklamada yüzde 300 sermaye artırımı yapacak. Sermaye artırımı sonrası payların yatırımcılara dağıtılması ile ilgili açıklamalar yapıldı.

GESAN KAP Açıklaması

GESAN, Kamuoyu Aydınlatma Platformu’na yapılan açıklamada, “GİRİŞİM ELEKTRİK SANAYİ TAAHHÜT VE TİCARET A.Ş.'nin 04.04.2023 tarihinde başayan % 300 oranındaki bedelsiz sermaye artırım işleminde, kaydileşmiş pay senetlerinin artırım karşılıkları ilgili üyelerin müşteri alt hesaplarına 06.04.2023 tarihinde alacak kaydedilmiştir.” ifade edildi.

GESAN Faaliyeti Nedir ?

Girişim Elektrik Sanayi olarak elektriğin üretimi, iletimi, dağıtımı ve kontrolü aşamalarının tamamında hem anahtar teslim taahhüt, hem de çok geniş bir yelpazede ürünün ve sistemin üretim ve tedariğini yapıyor, mühendislik ve üretim gücümüzle kurulduğumuz 1999 yılından bu yana stratejik adımlarla sürekli olarak büyümeye devam ediyoruz.

Ofislerimiz, çok sayıda kapalı ve açık üretim alanlarına sahip fabrikalarımız, ARGE merkezimiz, ve test laboratuvarımızla toplam 80.000 m2’nin üzerinde üretim alanına sahip Ankara’daki merkez kampüsümüzde enerjinin her alanında en iyi hizmet, ürün ve çözümleri sunuyoruz. Hollanda, Makedonya, Irak, Fas, Cezayir ve Ukrayna’da yerleşik ofis ve tesislerimizde görev alan mühendislerimiz ve personelimizle önceliğimiz Avrupa, Ortadoğu ve Afrika bölgeleri olmak üzere 5 kıtada 60 ülkeye ürün ve hizmetlerimizi ulaştırıyoruz.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.