Enerji Firması Açıkladı!! O Anlaşmadan 6.3 Milyon Dolar Kazanacak

Astor Enerji A.Ş. (ASTOR) paylaştığı yeni iş anlaşması ile birlikte 6,3 milyon dolar kazanacağını yatırımcısına bildirdi.

Enerji Firması Açıkladı!! O Anlaşmadan 6.3 Milyon Dolar Kazanacak

Astor Enerji şirketi, imzaladığı yeni iş anlaşması ile birlikte 6 milyon 386 bin 56 dolar gelir elde edeceğini açıkladı. ASTOR ödeme vadesinin 150 gün olduğunu açıklarken, yapılan yeni anlaşmanın şirketin cirosunu ve karlılığını artırması beklenmekte.

ASTOR Yeni İş Anlaşması KAP Açıklaması

Şirketin KAP üzerinden gerçekleştirdiği açıklamada; ''Şirketimiz özel bir firma ile 09.05.2023 tarihinde, sözleşme bitiş tarihi 15.09.2023 ve ödeme vadesi 150 gün olan 6.386.056 USD (Altımilyonüçyüzseksenaltıbinellialtı AmerikanDoları) bedelle, "2023 YATIRIM YILI MALZEME TEDARİK SÖZLEŞMESİ (Hücre&Köşk&Ag Pano&Transformatör)" imzalamıştır. Sözleşmenin 2022 yılı hasılata oranı % 1,68' dir.

Kamuoyuna ve yatırımcılara duyurulur.'' dedi.

ASTOR Faaliyeti Nedir ?

Astor Enerji 40 yıla yakın bilgi birikimi ile transformatör imalat ve satışı yaparak elektromekanik imalat sanayinde sektöre yön veren, yenilikçi ve dünya çapında ülkemizi başarı ile temsil eden bir firmadır. Elde ettiğimiz tecrübe, üretim ve kalite anlayışımızı Orta Gerilim Anahtarlama Ürünleri ve Kompakt Trafo Merkezleri üretimine aktararak sektöre katkı sağlamayı hedefleyen firmamız, Ar-Ge çalışmaları sonucu gerekli sertifikasyonları tamamlayarak Orta Gerilim Anahtarlama Ürünleri ve Kompakt Trafo Merkezleri üretim ve satışına başlamıştır.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.