Astor'dan 39 Milyon Liralık Dev Anlaşma

Astor Enerji A.Ş. (ASTOR) borsa açılışının ilk gününde, yeni bir iş anlaşması ile borsanın gözdesi olmuş durumda.

Astor'dan 39 Milyon Liralık Dev Anlaşma

ASTOR şirketi yeni yaptığı yeni iş anlaşmasından 39 milyon TL kazanacağını açıkladı. ASTOR, yeni yaptığı dev iş anlaşmasının detaylarını yatırımcıları ile paylaştı. KAP aracılığıyla yatırımcısı ile iş anlaşmasını paylaşan ASTOR şirketi, açıklamalarda da bulundu.

ASTOR'dan KAP Açıklaması

ASTOR, KAP üzerinden yaptığı yeni iş anlaşmasıyla ilgili açıklamada; ''Şirketimiz yurt içinde yerleşik Biska Tekstil San. ve Tic. A.Ş. firması ile 39.000.000.-TL (Otuzdokuzmilyon Türk Lirası) tutarında 1 Adet Güç Transformatörü, 4 Adet Yüksek Gerilim Kesici, 7 Adet Metal Clad Anahtarlama Ürünü, 1 Adet Yardımcı servis transformatörü, 34 Adet OG Metal Enclosed Anahtarlama Ürünü, 12 Adet Monoblok Beton köşk, 12 Adet Dağıtım Transformatörü sözleşmesi imzalanmıştır.

Kamuoyu ve yatırımcılarımızın bilgilerine sunarız.'' açıklamalarında bulundu.

astor.jpg

ASTOR Faaliyeti Nedir ?

Astor Enerji 40 yıla yakın bilgi birikimi ile transformatör imalat ve satışı yaparak elektromekanik imalat sanayinde sektöre yön veren, yenilikçi ve dünya çapında ülkemizi başarı ile temsil eden bir firmadır. Elde ettiğimiz tecrübe, üretim ve kalite anlayışımızı Orta Gerilim Anahtarlama Ürünleri ve Kompakt Trafo Merkezleri üretimine aktararak sektöre katkı sağlamayı hedefleyen firmamız, Ar-Ge çalışmaları sonucu gerekli sertifikasyonları tamamlayarak Orta Gerilim Anahtarlama Ürünleri ve Kompakt Trafo Merkezleri üretim ve satışına başlamıştır.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.