VBT Yazılım 25 Milyon Liralık Anlaşmayı Açıkladı

18 Ağustos 2023 tarihinde VBT Yazılım A.Ş. (VBTYZ), Kamuyu Aydınlatma Platformu’nda (KAP) yeni bir iş ilişkisine dair bir bildirim yayınladı.

VBT Yazılım 25 Milyon Liralık Anlaşmayı Açıkladı

Bildirimde, şirketin hangi kurum veya kuruluşla işbirliği yaptığı ve bu işbirliğinin detayları hakkında bilgi verildi.

VBT Yazılım A.Ş. (VBTYZ), bir kamu bankasıyla büyük bir anlaşma yaptı. Şirket, VBT Yazılım A.Ş., bankanın ana sistem altyapı yazılımlarına ek lisans alımı için sözleşme imzaladığını duyurdu. Sözleşmenin toplam bedeli 925 bin dolar artı KDV olarak belirlendi.

KAP Açıklaması

"Şirketimiz VBT Yazılım A.Ş., Türkiye’de yerleşik Bir Kamu Bankası ile “Ana Sistem Altyapı Yazılımları” ek lisans alımı konusunda anlaşmış ve sözleşme imzalamıştır.

Sözleşmenin toplam bedeli 925.000,00 Amerikan Doları + KDV’dir.

Kamuoyuna duyurulur.

Saygılarımızla"

VBT Yazılım A.Ş. (VBTYZ) Faaliyeti Nedir?

VBT Yazılım A.Ş. (VBTYZ), 1993 yılında kurulan ve bilgi teknolojileri, bilişim, yazılım, eğitim ve danışmanlık alanlarında hizmet veren bir şirkettir. Şirket, kamu ve özel sektör kuruluşlarına yönelik kurumsal çözümler, ürün geliştirme, anahtar teslim yazılım ve sistem projeleri sunmaktadır. Şirket, ayrıca yapay zeka, makine öğrenmesi, doğal dil işleme ve IoT gibi alanlarda Ar-Ge çalışmaları yapmakta ve uluslararası projelere katılmaktadır. Şirketin hisseleri Borsa İstanbul’da VBTYZ koduyla işlem görmektedir.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.