Savunma Şirketinden Temettü Kararı Geldi

Papilon Savunma-Güvenlik Sistemleri (PAPIL) 3 Ağustos 2023'te Kamuyu Aydınlatma Platformu’nda (KAP) Genel Kurul’un kâr payı dağıtımına dair açıklamada bulundu.

Savunma Şirketinden Temettü Kararı Geldi

Papilon Savunma-Güvenlik Sistemleri Bilişim Mühendislik Hizmetleri İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret A.Ş. (PAPIL) 3 Ağustos 2023’te Kamuyu Aydınlatma Platformu’nda kâr payı dağıtımıyla ilgili bir açıklama yaptı. Genel Kurul’un bu konuda aldığı karar bildirimde belirtildi.

PAPIL Temettü 2023

Papilon Savunma-Güvenlik Sistemleri Bilişim Mühendislik Hizmetleri İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret A.Ş. (PAPIL) hissedarlarına müjde verdi. Şirket, 2022 yılından elde ettiği kardan 09.08.2023 tarihinde temettü dağıtacağını duyurdu. Genel Kurulda onaylanan karara göre, her hisse için brüt 0,0581818 TL, net 0,0523636 TL nakit ödeme yapılacak.

Papilon Savunma-Güvenlik Sistemleri Faaliyeti Nedir?

Papilon Savunma-Güvenlik Sistemleri Bilişim Mühendislik Hizmetleri İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret A.Ş. (PAPIL), Türkiye’nin ilk biyometrik teknoloji üreticisi olan bir şirkettir. Şirket, parmak izi, yüz tanıma, iris tanıma, damar tanıma gibi biyometrik sistemlerin yanı sıra yapay zeka ve bütüncül istihbarat çözümleri sunmaktadır. Şirketin faaliyet alanları arasında savunma, güvenlik, adalet, eğitim, sağlık ve finans sektörleri bulunmaktadır. Şirket, 2012 yılında kurulmuş olup, Ankara merkezli olup yurt içi ve yurt dışında birçok projeye imza atmıştır.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.