Rubenis Tekstil, 43 Milyon TL'lik Satış Anlaşmasına İmza Attı

Rubenis Tekstil Sanayi Ticaret A.Ş. (RUBNS) 17 Ağustos 2023 tarihinde Kamuyu aydınlatma Platformu’nda (KAP) bir bildirim yayınladı. Bildirimde iplik satışı ile ilgili bilgi verildi.

Rubenis Tekstil, 43 Milyon TL'lik Satış Anlaşmasına İmza Attı

Rubenis Tekstil Sanayi Ticaret A.Ş. (RUBNS), yurtiçinde iplik ve kumaş satışı yaptığını açıkladı. Şirket, 21 Temmuz - 16 Ağustos 2023 tarihleri arasında yedi farklı şirketle toplam 43,3 milyon TL değerinde sözleşme imzaladı. Şirket, sözleşme bedellerinin tamamını peşin olarak aldı ve iplik sevkiyatlarına başladı.

43,3 milyon TL değerindeki sözleşmenin imzalanmasına ilişkin KAP açıklaması ise şu şekilde bildirildi:

"Şirketimizin ürün satışları kapsamında 21.07.2023 – 16.08.2023 tarihleri arasında yurtiçinde 7 farklı şirket ile toplam 43.307.000 TL (KDV dahil) tutarlı İplik ve kumaş satış sözleşmesi imzalanmıştır. Yapılan bu anlaşmalara bağlı olarak sözleşme bedellerinin tamamı müşterilerimizden ön ödemeli olarak nakden tahsil edilmiş olup iplik sevkiyatlarına başlanmıştır."

Rubenis Tekstil Sanayi Ticaret A.Ş. (RUBNS) Faaliyeti Nedir?

Rubenis Tekstil Sanayi Ticaret A.Ş. (RUBNS), 2007 yılında kurulmuş bir tekstil şirketidir. Şirket, iplik ve kumaş üretimi gerçekleştirmekte olup, yurt içi ve yurt dışı pazarlarda faaliyet göstermektedir. Şirketin merkezi İstanbul’da bulunmakta olup, Borsa İstanbul’da Yıldız Pazar’da işlem görmektedir. Şirketin çıkarılmış sermayesi 190,6 milyon TL, kayıtlı sermaye tavanı 400 milyon TL’dir.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.