Netaş, Milyon Dolarlık İki Siparişi Turkcell'den aldı

NETAS, 9 Ağustos 2023 tarihinde Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yaptığı iki bildirimle yeni siparişlerini duyurdu. Netaş Telekomünikasyon A.Ş. (NETAS), aldığı siparişlerle ilgili detayları paylaştı.

Netaş, Milyon Dolarlık İki Siparişi Turkcell'den aldı

Toplam tutarı 5,54 milyon doları bulan siparişler hakkında şunlar belirtildi;

KAP Açıklamaları

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş'nin Netaş'a yaptığı sipariş hakkında yapılan KAP açıklaması:

"Şirketimiz, Turkcell’in bağlı ortaklığı Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş’den, ZTE WTTx (Wireless to the X) ürün projesi kapsamında 2.212.500 ABD doları tutarı karşılığında sipariş almıştır.

Kamuoyunun bilgisine sunarız.

Saygılarımızla."

Superonline İletişim Hizmetleri A.Ş.'nin Netaş'a yaptığı sipariş hakkında yapılan KAP açıklaması:

"Şirketimiz, Turkcell’in bağlı ortaklığı Superonline İletişim Hizmetleri A.Ş.’den, ZTE VDSL Modem ürün projesi kapsamında 903.000 ABD doları tutarı karşılığında sipariş almıştır.

Kamuoyunun bilgisine sunarız.

Saygılarımızla."

Netaş Telekomünikasyon A.Ş. (NETAS) Faaliyeti Nedir?

Netaş Telekomünikasyon A.Ş. (NETAS), Türkiye’nin ve bölgenin lider sistem entegratörü olarak, servis sağlayıcılara ve kurumlara uçtan uca bilişim çözümleri sunan bir teknoloji şirketidir. NETAS, dijital dönüşüm projelerinde teknoloji danışmanı olarak müşterilerine yeni nesil kablolu, kablosuz, kurumsal ve optik ağ teknolojileri, iş uygulamaları ve katma değerli servisler sağlamaktadır. NETAS, ayrıca yurtiçi ve yurtdışında araştırma ve geliştirme hizmetleri ve yüksek teknoloji çözümleri de sunmaktadır. NETAS’ın bağlı ortaklıkları arasında Netaş Bilişim Teknolojileri A.Ş., BDH Bilişim Destek Hizmetleri San. Tic. A.Ş., Netaş Telecom Limited Liability Partnership (Kazakistan) ve Neta Telecommunications Algerie Sarl LLC (Cezayir) bulunmaktadır.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.