Nasmed Özel Sağlık Hizmetleri'nden GES Duyurusu

Nasmed Özel Sağlık Hizmetleri, güneş enerji santrali projesi hakkında Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) açıklama yaptı.

Nasmed Özel Sağlık Hizmetleri'nden GES Duyurusu

Nasmed Özel Sağlık Hizmetleri Ticaret A.Ş. (EGEPO), güneş enerji santrali projesinin seyri ile ilgili bugün Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) bildiride bulundu.

Nasmed Özel Sağlık Hizmetleri, devam etmekte olan güneş enerjisi santrali projesinin tamamladığını açıkladı. Şirket, 4.03 MWm/3.06 MWe gücünde bir güneş enerjisi santrali kurduğunu ifade etti.

EGEPO, GDZ EDAŞ ile elektrik üretim/dağıtım anlaşması imzaladığını açıkladı. Şirket, üretilen elektriği satmaya başladığını da böylece KAP yoluyla duyurmuş oldu.

Nasmed Özel Sağlık Hizmetleri Ticaret A.Ş'nin yapmış olduğu KAP açıklamasının detayları şöyle:

"Daha önce 26.05.2022 ve 26.12.2022 tarihli özel durum açıklamalarımız ile kamuya duyurulan, arazi üzerinde 4.03 MWm/3.06 MWe gücünde güneş enerjisi santralimizin kurulumu tamamlanmış ve kabul işlemleri gerçekleştirilmiştir. GDZ EDAŞ firması ile elektrik üretim/dağıtım anlaşması imzalanmış ve üretilen elektriğin satışına başlanmıştır.

Değerli yatırımcılarımıza duyurulur.

Saygılarımızla."

EGEPO Faaliyeti Nedir?

Nasmed Özel Sağlık Hizmetleri Ticaret A.Ş. (EGEPO), İzmir’de faaliyet gösteren bir sağlık şirketidir. Şirket, 2003 yılında kurulmuş olup, Egepol Hastanesi ve Egepol Cerrahi Hastanesi olmak üzere iki hastaneye sahiptir.

Nasmed Özel Sağlık Hizmetleri, birçok dalda tanı ve tedavi hizmetleri sunmakta olup, 225 yatak kapasitesine ve 900 çalışan personeline sahiptir.

Şirket, Borsa İstanbul’da EGEPO koduyla işlem görmekte olup, 2021 yılında halka arz edilmiştir. Şirket, yenilenebilir enerji alanında da yatırımlar yapmaktadır.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.