Multinet Kurumsal Hizmetler Halka Arz Edecek

Multinet Kurumsal Hizmetler A.Ş., halka arz olmak için SPK’ya başvurdu. Şirketin halka arzına ilişkin taslak izahnamesi yayınlandı. Halka arzın detaylarını sizin için aşağıda özetledik.

Multinet Kurumsal Hizmetler Halka Arz Edecek

Multinet Kurumsal Hizmetler A.Ş., halka arz için SPK’ya müracaat etti. Şirketin halka arzına dair izahnamesi yayımlandı. Halka arzın ayrıntılarını sizin için şöyle sıralayabiliriz.

Yüzde 30 oranında halka açıklık oranına sahip olan şirket, 24.153.780 TL nominal değerli hisselerini bireysel yatırımcılara eşit dağıtım yöntemiyle sunmayı planlıyor. Multinet halka arzının konsorsiyum liderliğini İnfo Yatırım Menkul Değerler A.Ş. üstlenecek.

Multinet halka arzında T1-T2 bakiye kullanılamayacak.

Multinet'in halka arz şekli şu şekilde gerçekleşecek;

  • Ortak Satışı : 24.153.780 Lot (Fin Tech Invest B.V.)

Multinet halka arzında bu süreç, mevcut ortak paylarının halka arz kapsamında satılması yoluyla gerçekleştirileceğinden şirket herhangi bir gelir elde etmeyecek.

Halka arzın hemen ardından bir aylık süreç için fiyat istikrarı planlamayan şirketin satmama taahhüdü ise şu şekilde gerçekleşecek:

  • 1 Yıl, İhraççı,
  • 1 Yıl, Ortaklar.

Multinet Kurumsal Hizmetler Hakkında

Multinet Kurumsal Hizmetler, Türkiye’de ve dünyada akıllı kart teknolojisiyle kurumsal harcamalar ve maaş dışı ödemeler alanında yeni nesil çözümler sunan bir şirkettir. Şirketin sunduğu çözümler arasında yemek, akaryakıt, hediye, seyahat ve diğer alanlarda ödeme ve hizmet kartları bulunmaktadır. Şirketin 35 bin kurumsal müşterisi, 60 bin üye iş yeri ve 1,8 milyon kart kullanıcısı vardır. Şirket ayrıca MultiAvantaj toplu satın alma platformu, MultiPOS akıllı telefon uygulaması ve TatlıPara kampanyaları gibi yenilikçi hizmetler de sunmaktadır. Multinet Kurumsal Hizmetler, ISO 9001-2000 kalite belgesine sahip olup, 250’yi aşkın çalışanıyla sektörde öncü bir konumdadır.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.