Mühendislik Şirketinden Milyon Euroluk Dev Sözleşme

Birleşim Mühendislik Isıtma Soğutma Havalandırma Sanayi ve Ticaret A.Ş (BRLSM), milyon euroluk yeni iş anlaşmasını bugün Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) duyurdu.

Mühendislik Şirketinden Milyon Euroluk Dev Sözleşme

Birleşim Mühendislik Isıtma Soğutma Havalandırma Sanayi ve Ticaret A.Ş (BRLSM), Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yeni imzaladığı iş sözleşmesini bildirdi. Yaptığı bildiride Şişecam Kaposvar-Macaristan Cam Ambalaj Fabrikası Yapımı Projesi kapsamında bir iş sözleşmesi imzaladığı belirtildi.

Yapılan bu iş sözleşmesi söz konusu şirket ve Doğuş İnşaat ve Ticaret A.Ş. arasında gerçekleşti. İmzalanan bu sözleşmenin toplam bedeli ise 7.850.000 EURO+KDV olarak açıklandı.

BRLSM'nin KAP'a yapmış olduğu açıklamanın detayları şöyle:

"Şirketimiz Birleşim Mühendislik A.Ş. ile Doğuş İnşaat ve Ticaret A.Ş. arasında, Şişecam Kaposvar-Macaristan Cam Ambalaj Fabrikası Yapımı Projesi kapsamında bina mekanik tesisat işleri için 7.850.000 EURO+KDV olmak üzere bugün sözleşme imzalanmıştır.

İşin süresi ise 12 ay olarak planlanmıştır.

Yatırımcılarımızın bilgisine sunulur."

brlsm-anlasma.png

BRLSM Faaliyeti Nedir?

Birleşim Mühendislik Isıtma Soğutma Havalandırma Sanayi ve Ticaret A.Ş (BRLSM) şirketi, 2002 yılında İstanbul’da kurulmuş bir mekanik tesisat taahhüt firmasıdır. Şirket, ısıtma, soğutma, havalandırma ve iklimlendirme sistemleri başta olmak üzere, sıhhi tesisat, atık su tesisatı, yangın koruma ve yangın durdurma sistemleri, doğal gaz dağıtım sistemleri, medikal gaz sistemleri, güneş enerjisi sistemleri, çamaşırhane ve mutfak tesisatı, yedek güç sistemleri ve güvenlik sistemleri gibi alanlarda hizmet vermektedir.

Şirketin vizyonu, kaliteyi sürekli artırarak müşteri memnuniyetini sağlamak, maliyetleri gözden geçirerek müşteriye daha uygun fiyatlı çözümler sunmak, teknolojiyi sürekli takip ederek gelişmeleri şirket personeline yaymak, verimli işletmecilik hedefleyen, güvenilir ve aranır bir firma olmaktır. Şirketin hisseleri Borsa İstanbul’da BRLSM koduyla işlem görmektedir.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.