Mühendislik Şirketi Dev Anlaşmayı Duyurdu

Birleşim Mühendislik Isıtma Soğutma Havalandırma Sanayi ve Ticaret A.Ş (BRLSM), 272.695.563 TL'lik sözleşmeyi Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) açıkladı.

Mühendislik Şirketi Dev Anlaşmayı Duyurdu

Birleşim Mühendislik Isıtma Soğutma Havalandırma Sanayi ve Ticaret A.Ş (BRLSM), bağlı ortaklığı olan Erde Mühendislik A.Ş.'nin Bezmialem Vakıf Üniversitesi için verdiği Elektrik Tesisat İşleri için milyon liralık ihale görüşmelerinin başladığını duyurdu.

BRLSM, KAP üzerinden yaptığı açıklamada, Elektrik Tesisat İşleri için 3.102.297,30 USD + KDV, ve 142.987.908,34 TL + KDV bedelli ihale sözleşmesinin detaylarını açıkladı.

Bu projenin güncel kurla toplam getirisi 272.695.563,61 TL (KDV Dahil) olacağı belirtilirken iş süresinin ise 10 ay olarak planlandığı vurgulandı.

KAP Açıklaması

"Şirketimizin bağlı ortaklığı Erde Mühendislik A.Ş. Bezmialem Vakıf Üniversitesi Hastane İhalesine teklif vermiş olup, işveren REC Uluslararası İnşaat Yatırım Sanayi ve Ticaret A.Ş. ihalenin lehimize sonuçlandığını bildirmiştir.

Erde Mühendislik A.Ş. Elektrik Tesisat İşleri için 3.102.297,30 USD + KDV, ve 142.987.908,34 TL + KDV bedelle sözleşme görüşmelerine başlamıştır.

İlgili proje kapsamında bağlı ortaklığımızın imzalayacağı sözleşme bedeli güncel kurla toplam 272.695.563,61 TL (KDV Dahil)’dir.

İş süresi ise 10 ay olarak planlanmıştır.

Kamuoyuna ve Sayın Ortaklarımıza saygı ile duyurulur."

Birleşim Mühendislik Isıtma Soğutma Havalandırma Sanayi ve Ticaret A.Ş (BRLSM) Faaliyeti Nedir?

2002 yılında kurulan Birleşim Mühendislik, mekanik taahhüt firmaları arasında Türkiye’de lider firmalar arasında yer almaktadır.

Birleşim Mühendislik, yüksek standartlarda mühendislik gerektiren teknik müteahhitlik yani projelerin yaşayan kısımlarını koordine eden 20 yıllık deneyime sahip bir firmadır. Firmamız farklı segmentlerde yer alan nitelikli projelerin devreye alınmasından işletme aşamasına kadar her süreci kuran, uygulayan ve yöneten bir firmadır.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.