Mercan Kimya'dan Hammadde Üretim Tesisi Hakkında Açıklama Geldi

Mercan Kimya Sanayi ve Ticaret A.Ş. (MERCN), Gebze’deki depo ve hammadde üretim tesisinin inşaatının yüzde 35 oranında tamamlandığını bildirdi.

Mercan Kimya'dan Hammadde Üretim Tesisi Hakkında Açıklama Geldi

Mercan Kimya Sanayi ve Ticaret A.Ş. (MERCN), Kocaeli Gebze’de depo ve hammadde üretim tesisinin inşaatının yüzde 35 oranında tamamlandığını açıkladı.

MERCN’nin Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yaptığı açıklamada, 18 Nisan 2023 tarihinde duyurduğu depo ve hammadde üretim tesisinin harfiyat, temel ve inşaat sürecinin devam ettiği bildirildi.

Gebze Belediyesi tarafından yapılan seviye tespit tutanağına göre, inşaat yapı sürecinde yüzde 35 ilerleme sağlandığı da ayrıca vurgulandı.

Mercan Kimya (MERCN) tarafından KAP'a yapılan bildirimin tam metni ise şu şekilde:

"Kocaeli Gebze ilçesi Tavşanlı mevkinde 18.04.2023 tarihli duyurumuzda Depo ve Hammadde Üretim Tesisi Projesi Harfiyat, temel ve inşaat sürecinin başlatıldığını bildirmiştik. Depo ve Hammadde Üretim Tesisimiz ile ilgili Gebze Belediyesi tarafından Seviye Tespit Tutanağı olusturulmuş olup tutanağa göre inşaat yapı sürecinde %35 oranına ulaşılmıştır. İnşaat olağan hızıyla devam etmektedir.

Kamuoyuna duyurulur."

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.