Koleksiyon Mobilya'dan Yeni İş Sözleşmesi

Koleksiyon Mobilya, 311 Bin Euroluk yeni sipariş aldığını Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) bildirdi.

Koleksiyon Mobilya'dan Yeni İş Sözleşmesi

Koleksiyon Mobilya Sanayi A.Ş. (KLSYN), ilk fazını tamamladığı siparişin ikinci fazı için 311 bin euroluk yeni sözleşme imzaladığını Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) açıkladı.

Koleksiyon Mobilya, ihracat projeksiyonlarını güçlendirmek için kabul ettiği sözleşmeyi Rusya'nın önde gelen okullarından biriyle imzaladı. Daha önce aynı okulla 512.910 euroluk mobilya siparişi alan şirket, siparişin ilk fazını tamamladı.

KLSYN, Rusya'da bulunan okuldan aldığı mobilya siparişinin ikinci fazı için 311.620 euro bedelinde yeni bir sözleşme imzaladı. Şirket, teslimatın 2023 yılının son çeyreğinde yapılacağını da açıklamada belirtti.

Mobilya şirketinin yapmış olduğu KAP açıklaması şöyle:

"Şirketimiz, ihracat projeksiyonlarını güçlendirmek adına Rusya'nın önde gelen okullarından birinin ilk faz 512.910 Euro tutarında hareketli mobilya siparişi almış ve siparişlerin ilk fazı tamamlanmıştır.

2. Faz içinse; 311.620 Euro tutarında sözleşme imzalamıştır.

-Teslimatların 2023 yılının son çeyreğinde yapılması planlamaktadır.

Kamuoyuna saygı ile duyurulur.

KLSYN Faaliyeti Nedir?

Koleksiyon Mobilya Sanayi A.Ş. (KLSYN), Türkiye’nin önde gelen mobilya üreticilerinden biridir. Şirket, ofis ve ev mobilyaları segmentlerinde faaliyet göstermekte olup, tasarım, üretim ve teslim süreçlerini yönetmektedir.

Şirket, Türkiye’nin yanı sıra Rusya, Almanya, İngiltere, Fransa, ABD gibi ülkelerde de satış ve pazarlama ağına sahiptir. Şirket, 2023 yılında Rusya’da bir okul ile 512 bin euroluk yeni iş anlaşması imzalamıştır.

Koleksiyon Mobilya, ayrıca halka arz sürecini tamamlamış ve Borsa İstanbul’da işlem görmeye başlamıştır.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.