KATMR, İki Milyon Dolar Değerinde Sipariş Aldı

Katmerciler Araç Üstü Ekipman, iki milyon dolar tutarında yeni bir sipariş aldığını Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) bildirdi.

KATMR, İki Milyon Dolar Değerinde Sipariş Aldı

Katmerciler Araç Üstü Ekipman Sanayi ve Ticaret A.Ş. (KATMR), milyon dolarlık siparişini Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) duyurdu.

KATMR, yurtiçi kaynaklı 2.794.000 Amerikan doları tutarında yeni bir sipariş aldığını açıkladı. Araç firması, milyon dolarlık "orman arazözü" siparişini 2024 yılı içerisinde tamamlayacağını da açıklamaya ekledi.

Şirketin, KAP'a yaptığı açıklamanın detayları şöyle:

"Şirketimiz yurtiçi kaynaklı $ 2.794.000 (İkiMilyonYediYüzDoksanDörtBin) tutarında Orman Arazözü siparişi almıştır. Teslimatlar 2024 yılı içerisinde tamamlanacaktır."

KATMR Faaliyeti Nedir?

Katmerciler Araç Üstü Ekipman Sanayi ve Ticaret A.Ş. (KATMR), 1985 yılında kurulan, Türkiye’nin araç üstü ekipman sektörünün lideri ve zırhlı kara araçları üreticisi bir şirkettir.

Savunma sanayinin yenilikçi ve dinamik gücü olarak, silahlı kuvvetlerimizin ve güvenlik güçlerimizin farklı ihtiyaçlarına uygun geniş bir ürün gamı ve çözümleriyle hizmet vermektedir.

Ayrıca, itfaiye araçları, çevre araçları, taşıma araçları, inşaat sektörüne yönelik araçlar ve özel ürünler gibi ekipman alanında da tümü kalite belgeli 30’a yakın farklı tip araç üstü ekipman üretimiyle sektörünün en geniş ürün yelpazesine sahiptir.

Şirketin geliştirdiği savunma ürünleri hem ülkemizde hem de sınır ötesi operasyonlarda etkin olarak kullanılmakta, dost ülkelere ihraç edilmektedir. Şirketin hisseleri Borsa İstanbul’da işlem görmektedir.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.