HATSN Milyon Euroluk Sözleşmeyi Duyurdu

Hat-San, Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yapmış olduğu açıklamada milyon euroluk sözleşme imzaladığını bildirdi.

HATSN Milyon Euroluk Sözleşmeyi Duyurdu

Hat-San Gemi İnşaa Bakım Onarım Deniz Nakliyat Sanayi ve Ticaret A.Ş. (HATSN), yurt dışında bulunan özel ve yerleşik bir firmayla milyon euroluk bir sözleşme imzaladığını Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) yoluyla açıkladı.

HATSN, sermaye arttırımından elde edilecek fonun kullanım yerlerine ilişkin raporda yer verdikleri yüzer havuz projesi kapsamında yurt dışında olan bir özel firmayla sözleşme yaptıklarını belirtti.

Şirket, yurt dışındaki firmayla yaptığı anlaşmanın bedeli olarak 6.250.059,00 Euro yani yaklaşık 174.789.000,00 TL tutarında çeşitli malzeme tedariği kapsamında sözleşme imzaladıklarını da ifade etti.

Hat-San'ın KAP'a yapmış olduğu açıklamanın detayları şöyle:

"Şirketimiz, Sermaye Arttırımından Elde Edilecek Fonun Kullanım Yerlerine İlişkin Raporda belirtilmiş olan yüzer havuz projesinde kullanılmak üzere, Yurt dışında yerleşik özel bir firma ile 6.250.059,00 USD (yaklaşık 174.789.000,00 TL) tutarında çeşitli malzeme tedariği için sözleşme imzalamıştır.

Kamuoyunun bilgilerine sunulur.

Saygılarımızla,

HATSN Faaliyeti Nedir?

Hat-San Gemi İnşaa Bakım Onarım Deniz Nakliyat Sanayi ve Ticaret A.Ş., 2006 yılında kurulan ve Türkiye’nin önde gelen gemi inşa ve denizcilik şirketlerinden biridir. Şirket, Altınova/Yalova’da bulunan modern tesislerinde, yerli ve yabancı müşterilerine her tonajdaki gemilerin inşası, bakımı, tamiri ve dönüşümü hizmetleri sunmaktadır.

Hat-San, Pekar Grup’un bir parçası olarak, kalite, güvenlik, çevre ve müşteri memnuniyeti ilkelerine bağlı kalarak faaliyet göstermektedir. Hat-San, ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001 standartlarına uygun olarak çalışmakta ve 5 kıtada 60’tan fazla ülkeye ihracat yaparak ülke ekonomisine ve istihdama katkıda bulunmaktadır.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.