Gıda Şirketinden Toplu İş Sözleşmesi Duyurusu Yapıldı

7 Ağustos 2023 tarihinde KTSKR, Kamuyu Aydınlatma Platformu’nda (KAP) toplu iş sözleşmesi ile ilgili bir bildirim yayınladı.

Gıda Şirketinden Toplu İş Sözleşmesi Duyurusu Yapıldı

Gıda maddeleri üreten ve yem üretimini geliştirmek için faaliyetlerde bulunan Kütahya Şeker Fabrikası A.Ş (KTSKR), toplu iş sözleşmesinin imzalandığını ve çalışanların haklarında iyileştirmeler yapıldığını duyurdu. KTSKR, toplu iş sözleşmesinin imzalandığını ve çalışanların haklarında iyileştirmeler yapıldığını Kamuyu Aydınlatma Platformu’nda (KAP) 7 Ağustos 2023 tarihinde duyurdu. Kütahya Şeker Fabrikası A.Ş. (KTSKR) adlı şirket, toplu iş sözleşmesi hakkındaki bildirimini bu platformda yayınladı.

KAP Açıklaması

"Kütahya Şeker Fabrikası A.Ş. ile Türkiye Gıda ve Şeker Sanayi İşçileri Sendikası (ŞEKER-İŞ) arasında 10.Toplu İş Sözleşmesi görüşmeleri 07.08.2023 tarihinde anlaşma ile sonuçlanmıştır.

Saygılarımızla."

Kütahya Şeker Fabrikası A.Ş. (KTSKR) Faaliyeti Nedir?

KTSKR, pancar şekeri üretimi yapan bir şirkettir. Şirket, şeker pancarı ve diğer şekerli bitkileri ve tohumlarını ürettirmek, şeker ve şeker pancarı ile ilgili gıda maddelerini üretmek ve yem üretimini geliştirmek gibi faaliyetlerde bulunmaktadır. KTSKR, endüstriyel ürün ve hizmetler sektöründe faaliyet göstermekte olup, Borsa İstanbul’da işlem görmektedir. KTSKR’nin bağlı ortaklığı veya iştiraki bulunmamaktadır. KTSKR’nin vizyonu, bu vatan için birlikte üretmek ve geleceğin değeri olmaktır.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.