Formet Metal, GES Projesi Hakkında Açıklama Yaptı!

Formet Metal ve Cam Sanayii A.Ş. (FORMT), Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) GES projesinde gelinen aşamalar hakkında açıklama yaptı.

Formet Metal, GES Projesi Hakkında Açıklama Yaptı!

Formet Metal ve Cam Sanayii A.Ş. (FORMT) tarafından, bedelli sermaye artırımından gelen fonun, GES tesisinin kurulumunda kullanılmaya devam edildiği ve kurulum aşamasına gelindiğine dair KAP'a bildiri verildi.

Şirket, GES tesisinin kurulumunda hafriyat ve düzenlenme çalışmalarının tamamlanma ve çelik konstrüksiyonların sahaya indirilmesi sonucunda kurulum aşamasına geçildiğini duyurdu.

Formet Metal ve Cam Sanayii A.Ş. (FORMT), GES tesisinin yapımında ve Beydeğirmeni'nde bulunan arazinin üzerindeki binaların imalatında bedelli sermaye artırımından elde edilen fonların kullanılmasına devam edildiğini belirtti.

Formet Metal tarafından yapılan KAP açıklaması şöyle:

"Bedelli Sermaye Artırımından gelen fonun, GES tesisinin kurlumu ve Beydeğirmeni'ndeki arazimizin üstündeki binaların imalata hazır hale getirilmesi çalışmalarında kullanılmasına devam edilmekted olup, GES sahasının hafriyat ve düzenlenme çalışmaları tamamlanarak, çelik konstrüksiyonlar sahaya indirilmiş ve kurulum aşamasına geçilmiştir.

Kamuoyuna saygılarımızla bildiririz."

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.