FONET Yüzde 260 Oranında Bedelsiz Sermaye Artırımı İçin Başvurdu

Fonet Bilgi Teknolojileri A.Ş. (FONET) tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yapılan bildiride yüzde 260 bedelsiz sermaye artırımı için SPK'ya başvurduğu yazıldı.

FONET Yüzde 260 Oranında Bedelsiz Sermaye Artırımı İçin Başvurdu

Fonet Bilgi Teknolojileri A.Ş. (FONET), bugün KAP'a yapmış olduğu açıklamada yüzde 260 oranında bedelsiz sermaye artırımı için Sermaye Piyasası Kuruluna (SPK) başvurduğunu belirtti.

FONET, yüzde 260 oranındaki bedelsiz sermaye artırımının tümünün geçmiş yıl karlarından karşılanacağını açıkladı.

Şirket, sermayesini 40 milyon TL’den 144 milyon TL’ye yükseltiyor. Fonet Bilgi, sermaye artırımı için Sermaye Piyasası Kurulu’na başvurdu.

Fonet Bilgi Teknolojileri A.Ş. ayrıca esas sözleşmesinin sermaye maddesini değiştirmek için uygunluk görüşü istedi. Şirketin başvurusu 19 Ekim 2023 tarihinde yapıldı.

fonet-bedelsiz.pngfonet-bedelsiz.pngfonet-bedelsiz.pngfonet-bedelsiz.pngfonet-bedelsiz.pngfonet-bedelsiz.pngfonet-bedelsiz.pngfonet-bedelsiz.pngfonet-bedelsiz.pngfonet-bedelsiz.pngfonet-bedelsiz.pngfonet-bedelsiz.pngfonet-bedelsiz.pngfonet-bedelsiz.pngfonet-bedelsiz.pngfonet-bedelsiz.pngfonet-bedelsiz.pngfonet-bedelsiz.pngfonet-bedelsiz.pngfonet-bedelsiz.pngfonet-bedelsiz.pngfonet-bedelsiz.pngfonet-bedelsiz.pngfonet-bedelsiz.pngfonet-bedelsiz.pngfonet-bedelsiz.pngfonet-bedelsiz.pngfonet-bedelsiz.pngfonet-bedelsiz.pngfonet-bedelsiz.pngfonet-bedelsiz.pngfonet-bedelsiz.pngfonet-bedelsiz.pngfonet-bedelsiz.pngfonet-bedelsiz.pngfonet-bedelsiz.pngfonet-bedelsiz.pngfonet-bedelsiz.pngfonet-bedelsiz.pngfonet-bedelsiz.pngfonet-bedelsiz-001.png

FONET Nedir?

Fonet Bilgi Teknolojileri A.Ş. (FONET), 1997 yılında kurulan bir sağlık bilişimi firmasıdır. Şirket, hastane bilgi yönetim sistemi, laboratuvar bilgi yönetim sistemi, görüntüleme sistemleri, hastane arası bilgi paylaşımı gibi çeşitli sağlık bilişimi çözümleri sunmaktadır. Şirket, 10’dan fazla ilde 80’den fazla hastane ve laboratuvara hizmet vermektedir.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.