Europower Enerji İhale Süreci Hakkında Bilgi Verdi

Europower Enerji ve Otomasyon Teknolojileri Sanayi Ticaret A.Ş. (EUPWR), 10 Ağustos 2023 tarihinde Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yaptığı bildirimde, ihale sürecinin detaylarını duyurdu.

Europower Enerji İhale Süreci Hakkında Bilgi Verdi

EUPWR, ihale sürecinin tamamlanmasının ardından, yeni yatırımlar yapmak ve büyüme planlarını hızlandırmak istiyor. Şirket, ihale süreci ile yeni pazarlara açılmayı ve yeni müşteriler kazanmayı hedefliyor.

Türkiye'nin enerji sektöründe önemli bir oyuncu haline gelmek isteyen şirket, ihale süreci ile enerji sektöründeki gelişimine katkıda bulunmak istiyor.

KAP açıklamasında, şu ifadeler vurgulandı:

KAP Açıklaması

"25/07/2023 tarihinde Kamu Aydınlatma Platformu’nda (KAP) yapmış olduğumuz bildirimde şirketimizin, DİCLE ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş. tarafından 25/07/2023 tarihinde gerçekleştirilen ‘’1006617 İHALE KAYIT NOLU PALET ÜSTÜ HÜCRE ALIMI İŞİ” konulu ihaleye katıldığı ve en avantajlı fiyatı vererek ihalede 1. olduğu bildirilmişti. DİCLE ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş. tarafından şirketimize işin uhdemizde kaldığına dair komisyon karar yazısı iletilmiştir.İşin toplam bedeli KDV hariç 3.599.000, -USD’dir. (Üçmilyonbeşyüzdoksandokuz, Amerikan Doları) (Güncel baz USD/TL kuru ihale toplam bedeli KDV hariç 97.336.000, -TL’dir.)

Kamuoyu ve yatırımcılarımızın bilgilerine sunarız.

Saygılarımızla."

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.