Enerji Şirketinden Milyon Dolarlık Dev Sözleşme

Orge Enerji, yapmış olduğu milyon dolarlık yeni iş ilişkisini Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) duyurdu.

Enerji Şirketinden Milyon Dolarlık Dev Sözleşme

Orge Enerji Elektrik Taahhüt A.Ş. (ORGE), yurt içinde yer alan bir firma ile milyon dolar değerinde yeni bir iş anlaşması imzaladı.

Orge Enerji, yurt içindeki firma ile yaptığı anlaşmanın bedelinin 2.500.000 dolar olduğunu Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) açıkladı. Yapılan bu anlaşmanın kablo satışına yönelik olduğu belirtildi.

Enerji şirketi, yaptığı bu anlaşma kapsamında aldığı siparişleri 3 ay içerisinde teslim etmeyi planladığını da açıklama içerisine ekledi.

Şirketin, KAP açıklamasına yönelik ayrıntılar şöyle:

"Şirketimiz ile yurt içi yerleşik bir şirket arasında 2.500.000 USD+KDV tutarında kablo satışına yönelik anlaşma sağlanmıştır. İşveren ile sözleşme görüşmelerine başlanmıştır.

Siparişlerin 3 ay içerisinde teslim edilmesi planlanmaktadır.

Sözleşme görüşmelerinin olumlu ya da olumsuz şekilde tamamlanması sonrasında gerekli açıklamalar yatırımcılarımız ve kamuoyu ile paylaşılacaktır."

ORGE Faaliyeti Nedir?

Orge Enerji Elektrik Taahhüt A.Ş. (ORGE) elektrik taahhüt sektöründe faaliyet gösteren bir şirkettir. 1965 yılında Gündüz Ailesi tarafından kurulan şirket, yurt içi ve yurt dışında her türlü elektrik taahhüt işleri yapmakta ve projelendirmektedir.

Şirket, orta gerilim, alçak gerilim ve zayıf akım elektrik işleri, yenilenebilir enerji santralleri kurulumu ve elektrik malzeme ve ekipmanı ticareti hizmetleri sunmaktadır.

Şirketin payları Borsa İstanbul’da işlem görmekte ve Yıldız Pazar’da yer almaktadır. Şirketin vizyonu Türkiye’nin lider elektrik taahhüt şirketi olmak ve Avrupa’nın ilk 10 şirketi arasına girmektir.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.