Enerji Şirketi 33 Milyonluk Dev Anlaşmayı Açıkladı!

Europower Enerji ve Otomasyon Teknolojileri Sanayi Ticaret A.Ş. (EUPWR), İhale süreci hakkında 8 Ağustos 2023 tarihinde Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) bir bildirim yayınladı.

Enerji Şirketi 33 Milyonluk Dev Anlaşmayı Açıkladı!

KAP Açıklaması

"Şirketimiz, 08/08/2023 tarihinde İSTANBUL ANADOLU YAKASI ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş. (AYEDAŞ) tarafından gerçekleştirilen ‘’TF22000543-2022 HAVALI HÜCRE&TRAFO MERKEZİ 1.ANA ÇERÇEVE CS23000161 ALT ALIMI İŞİ” ile TÜRKİYE TAŞ KÖMÜRÜ KURUMU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (TTK) tarafından gerçekleştirilen “2348025-DAĞITIM MERKEZİ TEMİNİ” konulu ihalelere girmiş ve en avantajlı fiyat vererek ihalelerde 1. olmuştur. İSTANBUL ANADOLU YAKASI ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş. (AYEDAŞ)’nin vergiler dahil ihale bedeli 816.000 USD (Sekizyüzonaltıbin, Amerikan Doları), TÜRKİYE TAŞ KÖMÜRÜ KURUMU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (TTK)’nün vergiler dahil ihale bedeli 395.856 Euro (Üçyüzdoksanbeşbinsekizyüzellialtı Euro)’dur. (Güncel baz kurlar ile ihalelerin toplam bedeli 33.783.572, -TL’dir.)

İhale süreci henüz kesinleşmemiş olup gelişmeler kamuoyu ve yatırımcılarımıza bildirilecektir.

Saygılarımızla."

Europower Enerji (EUPWR) Faaliyeti Nedir?

Europower Enerji ve Otomasyon Teknolojileri Sanayi Ticaret A.Ş. (EUPWR) bir elektrik şirketidir. Şirket, alçak gerilim, orta gerilim ve yüksek gerilim (AG, OG ve YG) ekipmanları ve malzemeleri üretmektedir. Şirketin ürünleri arasında kompakt trafo merkezleri, hücreler, panolar, otomasyon ve yazılım sistemleri bulunmaktadır. Şirket, 2008 yılında Ankara’da kurulmuştur. Şirketin araştırma ve geliştirme merkezi de vardır. Şirket, 5 kıtada 70’ten fazla ülkeye ihracat yapmaktadır.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.