Bülbüloğlu Vinç 88 Milyon TL'lik Sözleşme Hakkında Açıklama Yaptı

Bülbüloğlu Vinç, 88 milyon TL değerinde olan sözleşme hakkında Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) açıklamalarda bulundu.

Bülbüloğlu Vinç 88 Milyon TL'lik Sözleşme Hakkında Açıklama Yaptı

Bülbüloğlu Vinç Sanayi ve Ticaret A.Ş. (BVSAN), iştiraki bulunan BVS Crane Technologies Gmbh tarafından imzalanan 88 milyon TL değerindeki sözleşme ile ilgili KAP'a bildiride bulundu.

Bülbüloğlu Vinç, Almanya’da bir vinç modernizasyonu projesine imza attı. Şirkete ortaklığı bulunan BVS Crane Technologies Gmbh , Alman bir firmayla 8 adet vinç modernizasyonu işi için 2.921.662 euro (güncel kurla 88.204.099,28 TL) tutarında bir sözleşme imzaladığını açıkladı.

Sözleşme kapsamında, BVSAN’ın iştiraki olan BVS Crane Technologies Gmbh, Alman firmasının sahip olduğu vinçlerin performansını, güvenliğini ve verimliliğini artıracak modernizasyon çalışmalarını yürütecek.

Projenin 2025 yılı sonuna kadar tamamlanması hedefleniyor. BVSAN, yaptığı basın bülteninde, bu projenin hem şirketin hem de Türkiye’nin uluslararası alanda rekabet gücünü artıracağını ve vinç sektöründe öncü bir rol oynayacağını belirtti.

BVSAN, KAP'a yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

"Şirketimizin iştiraki olan BVS Crane Technologies Gmbh, bir Alman firması ile sekiz adet vinç modernizasyonu işi için sözleşme imzalamış olup , sözleşme bedeli 2.921.662 Eur'dur. Söz konusu modernizasyon işinin 2025 yılı sonuna kadar tamamlanması planlanmaktadır."

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.