Bugün Tam 7 Hissede Tedbir Yasağı Kalkıyor!

Borsa İstanbul'da işlem gören 7 hissede tedbir yasağı kalkıyor. Peki hangi hisselerde ne tür tedbir kalkıyor?

Bugün Tam 7 Hissede Tedbir Yasağı Kalkıyor!

Bugün itibariyle Borsa İstanbul'da bulunan 7 hissede tedbir yasakları kalkıyor. Seans bitimi sonrası yatırımcılar yasaklar kalkmış şekilde emir verebilecek. Peki hangi hisselerde yasaklar kalkıyor? İşte detaylar...

Tedbir Kararı Kalkacak Hisseler

  • Kuvva Gıda Ticaret ve Sanayi Yatırımları A.Ş. (KUVVA)

Kuvva Gıda şirketinin bugün itibariyle emir paketi, brüt takas ve açığa satışa ve kredili işlem yasağı kalkıyor. Şirkete seans sonrasında yasaklar olmadan emir verilebilecek. KUVVA, dün 60,40'la günü kapattı. Gıda şirketi, saat 13.10 itibariyle yüzde 7 artış yaparak 65 TL olarak piyasada işleme devam ediyor.

  • DAP Gayrimenkul Geliştirme A.Ş. (DAPGM)

DAP Gayrimenkul'un bugün açığa satışa ve kredili işlem yasağı kalkıyor. Yatırımcılar seans sonrası tedbir yasağı kalkmış şekilde emir verebilecek. DAPGM, dünkü kapanışını 72,60 TL olarak gerçekleştirdi. Gayrimenkul şirketi, bugün saat 13.10 itibariyle yüzde 1,93 artış yaparak işleme 74 TL fiyattan devam ediyor.

  • Ray Sigorta A.Ş. (RAYSG)

Ray Sigorta'nın açığa satışa ve kredili işlem yasağı bugün itibariyle kalkıyor. Bugün seans sonunda hissedarlar tedbirsiz şekilde emir verebilecek. RAYSG, dün 119 TL ile günü kapatmıştı. Bugün saat 13.10 itibariyle sigorta şirketi yüzde 3,28 düşüş yaşayarak 115,10 TL'den işlem görüyor.

  • YEO Teknoloji Enerji ve Endüstri A.Ş. (YEOTK)

YEO Teknoloji'nin açığa satışa ve kredili işlem yasağı bugün kalkıyor. Seans sonrası tedbirsiz şekilde emir verilebilecek. YEOTK, 247,10 TL ile dünü kapatmıştı. Bugün saat 13.10 itibariyle yüzde 2,55 artış yaşadı ve şu an 254 fiyattan işlem görüyor.

  • Kocaer Çelik Sanayi ve Ticaret A.Ş. (KCAER)

Kocaer Çelik'in, açığa satışa ve kredili işlem yasağının bugün kalktığı duyuruldu. Bugün seans sonrasında yatırımcılar emir verebilecek. KCAER, dünü 28,94 TL'den kapatmıştı. Bugün saat 13.10 itibariyle KCAER, yüzde 2 artış göstererek 29,48 TL olarak işleme devam ediyor.

  • Selva Gıda Sanayi A.Ş. (SELVA)

Selva Gıda'nın da bugün açığa satışa ve kredili işlem yasağı kalkıyor. Seans sonunda yasaksız şekilde emir verilebilecek. SELVA'nın dün kapanış saatindeki fiyatı 14,41 TL olarak kayda geçmişti. Bugün 13.10 itibariyle SELVA, yüzde 0,35 düşüşle 14,37 TL'den işlem görüyor.

  • Smart Güneş Enerjisi Teknolojileri Araştırma Geliştirme Üretim Sanayi ve Ticaret A.Ş. (SMRTG)

​​​​​​​Smart Güneş'in bugün itibariyle açığa satışa ve kredili işlem yasağı kalkıyor. Seans bitimi yatırımcılar yasaksız olarak emir verebilecek. SMRTG, dün 71,65 fiyatından kapatmıştı. Bugün saat 13.10 itibariyle SMRTG, yüzde 0,21 artış yaşayarak 71,90'dan işlem görüyor.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.