Boğaziçi Beton 450 Milyon TL'lik Sözleşmeye İmza Attı

Boğaziçi Beton Sanayi Ve Ticaret A.Ş. (BOBET), kentsel dönüşüm dolayısıyla yapılacak olan toplu konut projesi kapsamında 450 Milyonluk sözleşmeyi imzaladı.

Boğaziçi Beton 450 Milyon TL'lik Sözleşmeye İmza Attı

Toplu konut projesi için 450 milyon liralık anlaşma yapan Boğaziçi Beton Sanayi Ve Ticaret A.Ş. (BOBET), sözleşmeyi Kamuyu Aydınlatma Platformu’nda (KAP) duyurdu.

KAP’ta yayımlanan duyuruya göre, Boğaziçi Beton Sanayi Ve Ticaret A.Ş. (BOBET), MESA-ASL Adi Ortaklığı ile İstanbul-Etiler’de Mesa Etiler Karanfilköy Kentsel Dönüşüm Gelişim Kompleksi Toplu Konut projesi için beton tedarik işi anlaşması imzaladı.

Toplu Konut projesi için 450 Milyon TL değerinde bir anlaşma imzalandı. Bu anlaşmanın güncel kurda dolar karşılığı 16.760.587,95 ABD Doları olarak hesaplanıyor.

Firma, proje için hazır beton üretim, tedarik ve nakliye işlerini yapacağını duyurdu. Firma, sözleşme bedelinin proje sürecinde değişebileceğini de belirtti.

KAP Açıklaması

BOBET, toplu konut projesi kapsamındaki sözleşmenin detaylarını KAP'a bildirdi:

"MESA-ASL Adi Ortaklığı ile İstanbul- Etiler lokasyonunda yer alan Mesa Etiler Karanfilköy Kentsel Dönüşüm Gelişim Kompleksi Toplu Konut projesi kapsamında yapılacak olan konut inşaatı için hazır beton tedarik sözleşmesi imzalanmıştır.

Proje kapsamında yaklaşık 450 Milyon TL tutarında(Proje kapsamında tutar değişkenlik gösterebilir) hazır beton üretim, tedarik ve nakliye işi olacaktır.

Proje lokasyonunda hazır beton üretimi için Akat Mahallesi Uğur Mumcu Cad. N6-2 Beşiktaş/İstanbul adresinde Karanfilköy mobil hazır beton tesisi kurulmasına karar verilmiştir.

Saygılarımızla

Boğaziçi Beton Sanayi ve Tic. A.Ş."

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.