BIST'de Yüzde 35 Yükseliş Potansiyeli Olan Borsa Hisseleri

İş Yatırım tarafından yapılan araştırmada, borsada yüzde 35 yükselme potansiyeli olan borcunun giderek azaldığı şirketler incelendi.

BIST'de Yüzde 35 Yükseliş Potansiyeli Olan Borsa Hisseleri

İş Yatırım tarafından hazırlanan raporda, borsada işlem gören ve piyasa dalgalanmalarına karşı artışa geçebilecek hisseler ele alındı. Yatırım şirketi tarafından yapılan araştırmada, yüzde 35 yükselebilecek potansiyele sahip şirketler incelendi.

Borsa yatırımcılarının son zamanlarda güvenli liman olarak aradıkları borsa şirketleri, yatırım şirketleri tarafından araştırma konusudur. İş Yatırım şirketi de şirketlerin borç durumlarına ve para kazanma verilerine göre hazırladığı bu raporda yükselişe geçebilecek borsa şirketlerini ele aldı.

İş Yatırım Şirketine Göre Yüzde 35 Artışa Geçebilecek Potansiyele Sahip Hisseler

Halka arz serüvenin giderek artması ve Borsa İstanbul'da işlem yapan yatırımcı sayısının artması ile birlikte yatırımcıların en çok araştırdığı konulardan biri olan ''yükselebilecek hisseler'' konusunu bu yazımızda sizlerle paylaştık.

AYGAZ

1961 yılında kurulan Aygaz, LPG’nin temini, stoklanması, dolumu ve LPG’li cihaz üretimi ile satışını kapsayan süreçleri gerçekleştiren entegre bir LPG şirketidir.

s-yatirim-1.jpg

KRDMD

Ülkemizin demir ve çelik fabrikalarından biri olan Kardemir Karabük Demir Çelik fabrikası,

''Örnek bir sahiplenmeyle 30 Mart 1995’de gerçekleşen özelleştirme sonrasında 2 Milyar $’ın üzerindeki yatırım harcamasıyla üretim teknolojilerini yenileyen şirketimiz, bugün Türkiye’nin en büyük sanayi kuruluşlarından biri haline geldi.

Demiryolu rayı üretiminde Türkiye’nin tek milli markasıyız. BİST 30 endeksinde yer alan şirketimizin hisselerinin tamamı halka açıktır.'' cümleleri ile borsada işlem görmektedir.

is-yatirim-2.jpg

GWIND

Yeni gelişen dünyada enerji sektörüne ilgi giderek artarken ülkemizde faaliyet gösteren rüzgar enerjisi dalında hizmet veren Galata Wind şirketi, yatırım firmalarının ilgi odağı olmuş konumda.

is-yatirim-3.jpg

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.