Bilişim Şirketi Deprem Bölgesine Yatırımını Açıkladı!

Ard Grup Bilişim Teknolojileri A.Ş (ARDYZ), Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) deprem bölgesinde yer alan Hatay'da Elektronik Denetleme Sistemlerinin (EDS) yapımı işi için sözleşme imzalandığını duyurdu.

Bilişim Şirketi Deprem Bölgesine Yatırımını Açıkladı!

Ard Grup Bilişim Teknolojileri A.Ş (ARDYZ), Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) Elektronik Denetleme Sistemlerinin (EDS) yapımı işi için sözleşme imzalanma durumu hakkında duyuru yaptı.

ARDYZ, Hatay Büyükşehir Belediyesi ile EDS yapımı için sözleşme imzaladığını duyurdu. Şirket, 7 noktada giriş ve çıkışlarda 2 yönlü 18 adet ortalama hız ölçüm sistemi, 18 noktada kırmızı ışık ihlal tespit sistemi, 2 adet mobil EDS ve EDS’nin kontrol edileceği izleme odasının düzenlenmesi ve kurulumu, sistemlerin işletilmesi (yapımı, kurulumu ve sistemin işletilmesi) işi için gelir paylaşımı modeli ile 15 yıl süreli olacak şekilde sözleşme imzaladı.

Şirketin KAP'a yapmış olduğu açıklamanın detayları şöyle:

"Şirketimiz, Hatay Büyükşehir Belediyesi ile “7 (yedi) noktada giriş ve çıkışlarda 2 yönlü 18 (on sekiz) adet ortalama hız ölçüm sistemi, 18(on sekiz) noktada kırmızı ışık ihlal tespit sistemi, 2 adet mobil EDS ve EDS’nin kontrol edileceği izleme odasının düzenlenmesi ve kurulumu, Sistemlerin işletimesi (yapımı, kurulumu ve sistemin işletilmesi)” işi için gelir paylaşımı modeli ile 13.10.2023 tarihinde 15 yıl süreli sözleşme imzalamıştır.

Kamuoyunun bilgisine sunarız."

ARDYZ Şirketi Hakkında

ARD Grup Bilişim Teknolojileri A.Ş (ARDYZ) şirketi, 2011 yılında kurulan ve Türkiye’nin önde gelen bilgi teknolojisi (BT) şirketlerinden biridir. Şirket, ARD Grup Holding’in bir iştirakidir ve Bilişim, Sağlık, Savunma, Danışmanlık, Enerji ve İnşaat sektörlerinde hizmet vermektedir. Şirket, teknolojiyi yakından takip ederek kurumların kendine özel ihtiyaçları için farklı çözümler üretmeyi vizyon edinmiştir.

Şirket, özelleştirilebilir ürün ve hizmetler sunma, mimari uygulama, yazılım geliştirme ve siber güvenliğe odaklanmaktadır. Şirketin sunduğu yazılım ve sistem çözümleri arasında E-Dönüşüm Hizmetleri, Kurumsal Yazılım, Ulusal Hukuk Yazılımı, Sağlık Sistemi, Bulut Sistemi ve Siber Güvenlik bulunmaktadır.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.